FAQ

1. Jak zainstalować filtry?

Przygotowaliśmy bardzo szczegółową instrukcję instalacji filtrów, w której za pomocą screenów pokazaliśmy cały proces krok po kroku. Zachęcamy do skorzystania!

Instrukcja iPhone

Instrukcja Android

2. Co zrobić, jeżeli link do pobrania plików wygasł albo nie działa?

Najpierw prosimy o sprawdzenie, czy spełniasz wszystkie warunki z kroku 2-3 w instrukcji. Po sprawdzeniu napisz do nas na adres info@instaksiegarnia.com, ponownie prześlemy uprawnienia do pobrania pliku.

3. Kiedy dostanę link do pobrania?

Uprawnienia do pobrania pliku są wysyłane dopiero po zaksięgowaniu płatności. W przypadku płatności przez Przelewy24 może to potrwać maksymalnie godzinę. Przelew zwykły natomiast zostaje zaksięgowany zazwyczaj w kolejny dzień roboczy.

4. Czy kupiony preset wygasa po jakimś czasie?

Nie! Presety, jak również wszystkie nasze produkty elektroniczne, kupujesz raz i na zawsze. W przypadku zmiany telefonu lub wygaśnięcia linku ponownie przesyłamy uprawnienia do pobrania pliku.

5. Czy mogę zamówić filtry z zagranicy?

Tak, filtry kupisz w każdym kraju :) Jako kraj dostawy można zostawić Polskę, dlatego że produkty są wysyłane w formie elektronicznej na maila. Jeżeli chodzi o płatność, to można wybrać opcję Przelewy24 i zapłacić kartą płatniczą, ewentualnie skorzystać z opcji przelewu zagranicznego.

6. Nie mogę się zdecydować na jeden preset. Pomożecie?

Pewnie! Wyślij nam w wiadomości prywatnej na Instagramie (lub na maila info@instaksiegarnia.com) swoje zdjęcie bez filtrów i napisz kilka słów o efekcie, który chcesz uzyskać. Pokażemy na Twoim zdjęciu efekt najbardziej odpowiednich presetów, żeby ułatwić wybór.

Masz więcej pytań? Jesteśmy do dyspozycji na Instagramie i na mailu: info@instaksiegarnia.com.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl