Ebook Włącz Filtr + pakiet MINIMAL

minimal
  • promocja
Wysyłka w: 1 dni
Cena: 64,50 zł 129,00 zł 64.50
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

W pakiecie znajdziecie 13 filtrów: smoky eyes 1, smoky eyes 2, smoky eyes 3, smoky eyes 4, smoky eyes 5, ecru 1, ecru 2, ecru 3, ecru 4, insta tata 1, insta tata 2, insta tata 3, insta tata 4. MINIMAL jest idealnym pakietem dla miłośników ciemnych, minimalistycznych zdjęć w szarych odcieniach. Dzięki niemu możecie bawić się kolorami trzech różnych paczek presetów zachowująć spójny, estetyczny feed.

„Włącz Filtr” jest przemyślane przeze mnie od A do Z. Zabieram Was na korepetycje z tego, w jaki sposób sama nauczyłam się przerabiać zdjęcia. Będę powtarzać, że nie jest to profesjonalna obróbka zdjęć, a książka (jakoś tak dziwnie jest używać to słowo), dzięki której mam nadzieję, zrobisz milowy krok w stronę perfekcyjnego edytowania zdjęć. Poznacie moją estetykę oraz nauczycie się eksperymentować. To moja największa pasja i wkładam w to całe serce, a to już połowa sukcesu.

Książka jest w formie elektronicznej, ma 60 stron, składa się z 7 rozdziałów, w których dowiecie się:

  • skąd pojawiła się idea stworzenia tego e-booka,
  • z jakiego sprzętu korzystam na co dzień i który uważam za najlepszy,
  • które aplikacje warto mieć, żeby zdjęcia, filmiki oraz InstaStories były i d e a l n e,
  • jak zrobić perfekcyjne zdjęcie, czyli moje sztuczki,
  • w jaki sposób przerabiam zdjęcia i korzystam z moich filtrów.

Pomimo informacji praktycznej w postaci książki, dzielę się z Wami moimi ulubionymi filtrami, które stworzyłam sama. Jeśli jeszcze nie wiecie, po co są filtry, to przyszedł czas, aby z nimi się zaprzyjaźnić!

Filtry znacznie upraszczają życie podczas edycji zdjęć. Dzięki nim możesz zaczarować każde zdjęcie!

Ten ebook to instrukcja na estetyczny i spójny profil na Instagramie. Stosując wszystkie rady, wyczarujesz dokładnie takie same kolory na zdjęciach jak moje, a jeśli Wasz osobisty styl nieco się zmieni z czasem, będziecie chcieli czegoś nowego, to filtrami będzie jeszcze łatwiej edytować według własnego stylu. Ustawienia w moich filtrach są tylko podstawą, można je spokojnie zmieniać i edytować dostosowując do Waszych zdjęć, wystarczy tylko zrobić kilka kliknięć.

Język: Polski

Data wydania: 02.02.2020.

Rozmiar pliku: 150 MB

Liczba stron: 60

Podręcznik wyłącznie w formie elektronicznej (PDF)

13 filtrów do wersji mobilnej programu Lightroom (pliki .dng)

Jeżeli potrzebujesz wersji komputerowych filtrów (plików .xmp), napisz do nas na adres: info@instaksiegarnia.com, wyślemy je na maila.

Instalacja filtrów na telefon z systemem IOS: zobacz instrukcję.

Instalacja filtrów na telefon z systemem Android: zobacz instrukcję.

Opinie o produkcie (1)

12 listopada 2020

To jest cos pięknego, jestem zadowolona z zakupów ? presety sa piękne wszystkie a co najważniejsze w e-bookach jest wszystko szczegółowo opisane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl